Lietuvos etnografinių regionų lopšinės su papildyta realybe

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 9786099580302
  590
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 59 taškus.
  Skaičiuojama...

  Lietuvos kompiuterinės grafikos meistrų su begaline meile ir kruopštumu išpieštas kiekvienas knygelės personažas pakerės nuoširdumu ir besišypsančiomis akimis ne tik pačius mažiausius lopšinių mylėtojus.

  Įrišimas
  spiralė
  Puslapių skaičius
  10
  Metai
  2016
  Formatas
  23 x 21 x 0.4 cm
  ISBN
  978-609-95803-0-2
 • Interaktyvi Lietuvos etnografinių regionų lopšinių knygelė - tikras autentiškumo švyturys lietuviškų lopšinių rinkoje. Lietuvos kompiuterinės grafikos meistrų su begaline meile ir kruopštumu išpieštas kiekvienas knygelės personažas pakerės nuoširdumu ir besišypsančiomis akimis ne tik pačius mažiausius lopšinių mylėtojus. Be to, dainuojančius knygos personažus gali išgirsti! Tereikia parsisiųsti nemokamą programėlę išmaniajam telefonui ir ekrane pasirodžiusiame Lietuvos žemėlapyje pažymėti regioną, kurio lopšines norite išgirsti. Vienu paspaudimu mėgausitės autentiška mūsų senolių tarme skambančiomis lopšinėmis. Lietuvos etnografinius regionus padės pažinti ne tik lopšinės ir skirtingos tarmės, bet ir autentiški drabužiai, kuriais vilki ir animuoti, ir iliustracijose pavaizduoti kaukų personažai. Smagios pažinties su Gugi pasauliu, kuriuos galėsite pažinti ir su jais keliauti dar kuriamose istorijose ir žaidimuose.
  Padovanokite sau ir savo mažiesiems unikalią galimybę kas vakarą niūniuoti savo krašto istoriją. Tegul Jūsų namai prisipildo autentiško lietuviškumo dvasia.

  “Gugi Lullabies” trailer from Iron Digital on Vimeo.

   

   

  "Gugi Lullabies" play and fun trailer from Iron Digital on Vimeo.

 • Alternatyvios prekės

  Didžioji įgarsinta ūkio knyga. 50 tikroviškų garsų
  Kodas: 9789955228165

  Knyga su daugiau nei 50 tikroviškų garsų.

  1770
  Paliesk, pajusk, išgirsk. Mano ŪKIS
  Kodas: 9789955228127

  Kviečiame mažylius apsilankyti ūkyje ir susipažinti su jo gyventojais.

  1360