Mano pirmosios pamokos 2-3 metų vaikams

 • Mano pirmosios pamokos 2-3 metų vaikams

  Kodas: 9786094831676
  1090
  Pirkite 10 vnt. ar daugiau po 1035/vnt. Sutaupykite nuo 550 ar dar daugiau
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Įrišimas
  kietas
  Puslapių skaičius
  160
  Vertėjas
  Jūratė Žižytė
  Metai
  2021
  Formatas
  21,5 x 28,5 x 1,3 cm
  ISBN
  978-609-483-167-6
 • Pažintinių gebėjimų lavinimas pirmaisiais trejais vaiko gyvenimo metais nulemia jo tolesnio ugdymosi sėkmę. Siūloma knygelė yra puikus tėvų ir ugdytojų pagalbininkas, padėsiantis plėsti vaiko akiratį ir ugdyti pažintinius gebėjimus. Didelės ryškios iliustracijos, įdomi informacija žadins vaikui norą pažinti jį supantį pasaulį, geriau įsiminti įvairių objektų pavadinimus, jų skiriamuosius bruožus ir paskirtį, o įdomios užduotys leis tobulinti kalbą, gausinti žodyną, lavinti vaizduotę, kūrybiškumą, smulkiąją motoriką. Pateikiamos svarbiausios temos skatins vaiko intelektinę, kūrybinę ir emocinę raidą. Knyga skiriama 2–3 metų vaikams. Ja gali naudotis tiek rūpestingi tėvai, tiek kūrybingi ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir vaikų raidos centrų pedagogai.

  Atlikdamas užduotėles vaikas:
  · įsimins įvairių objektų pavadinimus, savybes ir paskirtį
  · vis geriau pažins jį supantį pasaulį
  · plės akiratį ir žodyną
  · lavins atmintį, dėmesį, motoriką ir kalbą
  · mėgausis įgytomis žiniomis ir naujais gebėjimais

  Jūsų rankose – knyga, kuri padės lavinti vaiko intelektą, smulkiąją motoriką, vaizduotę ir kūrybiškumą, plės žodyną ir akiratį, ugdys kruopštumą, dėmesingumą ir tikslumą, o kartu suteiks galimybę smagiai ir naudingai leisti laisvalaikį. Atlikdamas užduotėles vaikas geriau pažins jį supantį pasaulį, daugiau sužinos apie gyvūnus ir augalus, transporto svarbą žmonėms.
  Dideliais spalvingais paveikslėliais iliustruotą knygą sudaro trys skyriai: ,,Gyvūnai“, „Daržovės ir vaisiai“, „Transportas“. Kiekvieno užsiėmimo pradžioje perskaitykite vaikui pateiktą informaciją ir leiskite spėti, su kokiu gyvūnu jis susipažins. Kartu su vaiku atidžiai apžiūrėkite ir aptarkite paveikslėlius (juos pavadinkite, įvardykite spalvą, formą, dydį). Kalbėkite emocingai, intonaciškai pabrėžkite svarbią informaciją. Pateikiamos kūrybinės užduotys padės įtvirtinti žinias ir įgūdžius, lavinti rankų judesius. Vaikas galės spalvinti, įvairiais būdais piešti (vatos gumulėliais, delnais, pirštų atspaudais), klijuoti ir lankstyti popieriaus lankstinius. Plėsti vaiko akiratį ir ugdyti pažintinius gebėjimus stenkitės ir kasdieniame gyvenime: žaisdami su vaiku namie ar žaidimų aikštelėje, eidami į darželį, važiuodami automobiliu ar laukdami eilėje prie gydytojo kabineto.

  Linkime sėkmės!  

 • Alternatyvios prekės