Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą

 • Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą

  Kodas: 9786094830471
  270 
  Pirkite 10 vnt. ar daugiau po 260 /vnt. Sutaupykite nuo 100  ar dar daugiau
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pratimai 4-mečiui su lipdukais

  Įrišimas
  minkštas
  Puslapių skaičius
  32
  Vertėjas
  Jūratė Žižytė
  Metai
  2019
  Formatas
  20,5 x 29 x 0,3 cm
  ISBN
  978-609-483-047-1
 • Ketverių metų sulaukęs vaikas plečia erdvės, laiko, dydžio suvokimą ir įtvirtina jau įgytas žinias. Šios knygelės užduotys padės jam įgusti lyginti daiktus pagal dydį ir kitus požymius (storas – plonesnis – ploniausias, trumpas – ilgesnis – ilgiausias, siauras – platesnis – plačiausias, žemas – aukštesnis – aukščiausias ir pan.), nustatyti daikto vietą erdvėje (kairėje, dešinėje, viršuje, apačioje, priekyje, gale, virš, po, ant). Lyginant piešinėlių grupes ugdomas kiekio suvokimas (daugiau, mažiau, tiek pat). Įvairios užduotys padės vaikui suvokti ryšį tarp skaitmenų ir daiktų skaičiaus, perprasti kiekinius ir kelintinius skaičius iki 5.

  Prieš atliekant užduotį suaugusysis turėtų įsitikinti, kad vaikas supranta sąvokas. Jeigu reikia, paaiškinkite jas remdamiesi jam suprantamais aplinkos pavyzdžiais. Vaikas turėtų atlikti užduotėles tik drauge su suaugusiuoju, todėl pirmiausia patys atidžiai jas perskaitykite. Iš pradžių vaikas tegul pasako, kas pavaizduota paveikslėlyje, tada perskaitykite jam užduotį ir pasiteiraukite, ar vaikas ją suprato, arba paaiškinkite, kaip ją atlikti, o jeigu reikia, padėkite atlikti. Nereikia vaikui iš karto atskleisti užduoties atlikimo būdo, geriau rūpestingai ir kantriai skatinti vaiką mąstyti, reikšti savo mintis.

  Vaikas mokosi žaisdamas, tad jo susidomėjimą matematika žadins knygelės veikėjai Linksmutis ir Linksmutė, taip pat spalvingi lipdukai. Matematikos užduotėles galima derinti su kitomis veiklos rūšimis: lipdymu, konstravimu, piešimu ir pan.Vienu prisėdimu nebūtina atlikti visų puslapyje pateiktų užduočių. Pasirinkite vieną užduotį arba tik jos dalį. 

  Atminkite, kad užsiėmimas turėtų trukti ne ilgiau kaip 20 minučių. Jeigu vaikas pavargo, reikėtų pakeisti veiklą ir pasiūlyti jam atlikti kelis fizinius pratimus. Jeigu vaikas prarado susidomėjimą šia veikla, neverskite jo tęsti. Svarbu pajusti individualų jo tempą, kad įveikęs užduotį ugdytinis pajustų džiaugsmą ir pasitenkinimą. Nepamirškite vaiko pagirti, paskatinti ir padrąsinti.Tamtikslui knygoje pridėta spalvingų vertinimo lipdukų.

  Atlikdami užduotis drauge su vaiku, naudokitės unikalia galimybe stebėti vaiko raidą ir pasidžiaugti jo pasiekimais.

  Tikimės, kad ši užduočių knygelė bus naudinga jūsų sumaniam vaikui.

 • Alternatyvios prekės

  Pirmieji matematikos žingsneliai 4-5 metų vaikams
  Kodas: 9786094830198

  Žingsnelis po žingsnelio mokyklos link!

  205 
  Rankos lavinimo užduotys 4-5 metų vaikams. Su flomasteriu. Nutrynęs vėl rašyk
  Kodas: 9789955228516

  Daugkartinio naudojimo rankos lavinimo užduočių knyga su "stebuklinguoju" rašikliu. 

  689