Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą

 • Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą

  Kodas: 9786094830464
  270 
  Pirkite 10 vnt. ar daugiau po 260 /vnt. Sutaupykite nuo 100  ar dar daugiau
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pratimai 4-mečiui su lipdukais

  Įrišimas
  minkštas
  Puslapių skaičius
  32
  Vertėjas
  Jūratė Žižytė
  Metai
  2019
  Formatas
  20,5 x 29 x 0,3 cm
  ISBN
  978-609-483-046-4
 • Ketverių metų sulaukęs vaikas jau gali ilgiau sutelkti dėmesį, geriau įsiminti. Šiuo amžiaus tarpsniu sparčiai formuojasi stebėjimo, loginio mąstymo įgūdžiai, gebėjimas sisteminti ir apibendrinti.

  Jūsų rankose – puiki priemonė keturmečio gebėjimams lavinti. Šios knygos užduotys padės ikimokyklinio amžiaus vaikui perprasti svarbiausius klasifikavimo būdus (figūrų siejimo pagal bendras savybes, figūrų skirstymo į grupes, grupėje nederančių figūrų nustatymo), lavins jo gebėjimus nustatyti daiktų ir reiškinių panašumus ir skirtumus, sisteminti remiantis keliais požymiais, apibendrinti, taip pat formuos gebėjimus logiškai mąstyti, pagrįsti savo pasirinkimą, atkurti įvykių seką, nustatyti priežasties ir pasekmės ryšį, pastebėti ir ištaisyti logines klaidas.

  Vaikas turėtų atlikti užduotėles tik drauge su suaugusiuoju, todėl pirmiausia patys atidžiai jas perskaitykite. Iš pradžių paprašykite vaiko pasakyti, kas pavaizduota paveikslėlyje, tada perskaitykite jam užduotį ir paaiškinkite, kaip ją atlikti, o jeigu reikia, padėkite atlikti. Pagelbėkite vaikui „sujungti linijomis“, „nuspalvinti“, „nupiešti taškelius“, „apibrėžti“, „priklijuoti lipduką“ ir t. t.

  Suaugusieji, būkite kantrūs ir geranoriški, skatinkite vaiką reikšti savo mintis, pagrįsti savo pasirinkimą. Nepasakinėkite vaikui teisingų atsakymų, jeigu reikia, padėkite jam klausimais arba užuominomis. Svarbu, kad atlikdamas užduotis jis aiškintų savo veiksmus. Skatinkite vaiką kalbėti išplėstiniais sakiniais, įsiminti naujų žodžių ir žodžių junginių. Neskubinkite ugdytinio, per vieną užsiėmimą nebūtina atlikti visų puslapio užduočių. Pakanka įveikti vieną užduotį arba tik jos dalį. Svarbu pajusti individualų vaiko tempą, kad užduočių atlikimas teiktų jam malonumą.Vaikas turi mokytis žaisdamas.

  Atminkite, kad užsiėmimas turėtų trukti ne ilgiau kaip 20 minučių. Nepamirškite vaiko pagirti, paskatinti ir padrąsinti. Tam tikslui knygoje pridėta spalvingų vertinimo lipdukų.

  Tikimės, kad ši užduočių knygelė bus naudinga jūsų sumaniam vaikui.
   

 • Alternatyvios prekės

  Smagios užduotys 4-5 metų vaikams. 1 dalis
  Kodas: 9789955228790

  Užduotys 4-5 metų vaikams.

  250 
  Pirmieji matematikos žingsneliai 4-5 metų vaikams
  Kodas: 9786094830198

  Žingsnelis po žingsnelio mokyklos link!

  205