Skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžių lavinimas 7-8 metų vaikams

 • Skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžių lavinimas 7-8 metų vaikams

  Kodas: 9786094832765
  409 
  Pirkite 10 vnt. ar daugiau po 389 /vnt. Sutaupykite nuo 200  ar dar daugiau
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Įrišimas
  minkštas
  Puslapių skaičius
  32
  Vertėjas
  Lina Pradkelienė
  Metai
  2023
  Formatas
  21 x 29,7 x 0,3 cm
  ISBN
  978-609-483-276-5
 • Mes, tėvai, visuomet trokštame, kad mūsų vaikai kuo daugiau skaitytų, nes skaitymas, visų pirma, yra rami ir saugi veikla. Antra, kuo daugiau skaitoma, tuo greičiau tobulėja skaitymo įgūdžiai. Trečia, skaitymas lavina mąstymą ir vaizduotę.
  Skaityti smagu, ypač kai pasakojimuose atpažįsti save, supranti išreikštą mintį, humorą ir tau tai artima. Tačiau tai įmanoma tik tada, kai puikiai supranti perskaitytą tekstą.
  Kaip ši knygelė gali padėti Jūsų vaikui? Leidinyje rasite įvairaus sunkumo tekstų, kurie lavina skaitymo ir analitinius įgūdžius, moko atsakyti į pateiktus klausimus ar tiesiog kviečia mėgautis skaitymu. Siūloma iš pradžių rinktis trumpus ir nesunkius vienos žvaigždutės tekstus ir pamažu pereiti prie dviejų ir trijų žvaigždučių pasakojimų. Kad tekstą būtų lengviau suvokti, jis skaidomas dalimis. Skatinkite vaiką atpasakoti perskaitytą tekstą savo žodžiais, taip jis parodys, kad gana gerai suprato turinį. Atsakymų į klausimus formulavimas ir rašymas padės gerinti kalbos raišką ir skaitymo įgūdžius. Tad linkime smagios ir prasmingos veiklos!