Ar pasirengęs vaikas mokyklai. 5-6 metų vaikams

 • Ar pasirengęs vaikas mokyklai. 5-6 metų vaikams

  Kodas: 9786094832321
  820 
  Pirkite 10 vnt. ar daugiau po 780 /vnt. Sutaupykite nuo 400  ar dar daugiau
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Įrišimas
  minkštas
  Puslapių skaičius
  120
  Vertėjas
  Iš ukrainiečių kalbos vertė Jūratė Žižytė
  Metai
  2022
  Formatas
  20 x 25,5 x 0,7 cm
  ISBN
  978-609-483-232-1
 •  Svarbiausias šios knygos tikslas – pateikti įvairių užduočių, leisiančių nustatyti vaiko pasirengimo mokytis pirmoje klasėje lygį. Užduotys padės vaikui pasiruošti gebėjimų ir žinių patikrinimui, o suaugusiesiems – nustatyti, kas jam sekasi sunkiau ir kokią pagalbą jam reikia suteikti.
   Užduočių rezultatai aptariami pagal trijų lygių (aukšto, vidutinio, nepakankamo) vertinimo sistemą, suteikiančią galimybių gana tiksliai įvertinti vaiko raidą ir ją koreguoti. Pavyzdžiui, jei vaikui gerai sekasi įveikti suvokimo ar loginio mąstymo užduotis, bet sunkiau kūrybines, būtinai pasiūlykite jam daugiau kūrybiškumą lavinančios veiklos. Jokiu būdu nepeikite vaiko, jeigu jis suklysta ar netinkamai atlieka užduotį. Vertinimo sistema skirta tik tėvams, o vaikas turėtų suvokti testavimą kaip žaidimą. Jeigu vaikui nepavyko atlikti užduoties, būtinai ją paaiškinkite ir atlikite drauge. Tuomet pasiūlykite papildomų tokio pobūdžio užduočių.
  Vaiko pasirengimo mokyklai lygio tikrinimą patariame organizuoti ryte (nuo 9.00 iki 11.00 val.) arba po pietų (nuo 15.30 iki 17.00 val.) įprastoje vaikui aplinkoje. Šios veiklos trukmė neturėtų viršyti 30 minučių.
  Jei „testavimo“ rezultatai jums kelia nerimą, išsiaiškinkite, kas ir kodėl sukelia vaikui sunkumų (pavyzdžiui, gal jis neperpranta užduočių sąlygų ar jam trūksta žinių ir įgūdžių, sunku įveikti psichologinį barjerą), ir bandykite pašalinti jų priežastis.
  Aukštas užduočių atlikimo lygis atskleidžia sėkmingą vaiko raidą ir pasirengimą mokytis mokykloje. Tačiau nutraukti užsiėmimų nerekomenduojama. Vaiko gebėjimus reikia toliau lavinti ir tobulinti. Tęskite ugdomąją veiklą ir pasiūlykite jam sunkesnių užduočių.
  Kad knyga būtų patogiau naudotis, užduotys sugrupuotos į skyrius pagal gebėjimus, į kuriuos atsižvelgiama siekiant nustatyti vaiko pasirengimo mokytis mokykloje lygį:

  „Gebėjimas laikytis nustatytų taisyklių“,
  „Suvokimas“,
  „Dėmesys“,
  „Atmintis“,
  ,,Mąstymas“,
  „Vaizduotė“,
  „ Kalba“,
  „Skaitymas“,
  „Matematika“,
  „Rankos lavinimas“.  

 • Alternatyvios prekės

  RENGIUOSI Į MOKYKLĄ, 1-a dalis (lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys)
  Kodas: 9789955224648

  Šios dviejų dalių pratybos skirtos priešmokyklinio amžiaus vaikams, lankantiems darželį ar norintiems lavintis namuose su tėveliais.

  545 
  Magnetinis raidynas. TAI BENT ABĖCĖLĖ!
  Kodas: 9789955228066

  Rinkinį sudaro: 130 magnetinių raidžių kortelių; 20 magnetinių skaičių kortelių; 84 magnetiniai paveikslėliai (42 dvipusės kortelės).

  1670